FIRMA

Historia

Od 1991 roku  Firma TECHNEAU rozwija unikalną kulturę przedsiębiorczości, wynikającą z jej osiągnięć technicznych . Proponujemy  Państwu innowacyjne rozwiązania  dla środowiska . Kultura i misja firmy jest misją wszystkich jej pracowników. Łączy ona nas  wszystkich w jednym celu: wyjściu naprzeciw Państwa oczekiwaniom, przy jednoczesnym tworzeniu narzędzi  służących efektywnemu wykorzystaniu wody.

Grupa GaeauGrupa Gaeau wskład której wchodzą : Chaudreau , Plasteau oraz Techneau od kilkudziesięciu lat proponuje swoim klientom urządzenia inżynierii wodnej . Produkcja każdego z zakładów oparta o surowe normy jakościowe . Każdy z nich specjalizuje się w innym materiale – polietylenie, stali  lub poliestrze.

 Od ponad 25 lat, dzięki szerokiej gamie oferowanych rozwiązań,  Firma TECHNEAU dokłada wszelkich starań, aby zadowolić Państwa oczekiwania i oferować jak najlepsze rozwiązania technologiczne. Dynamika  Firmy TECHNEAU pozwoliła na szybki rozwój, dzięki czmu  przekroczyliśmy granice Francji – zakładając nasze przedstawicielstwa w Europie : Polsce, Czechach i Hiszpanii . Obecnie 25% naszego obrotu stanowi export do 20 krajów na całym świecie.

Dział Badań i Rozwoju

Od poczatku istnienia  Firmy, wciaż podążamy za rozwojem technologicznym. W naszym laboratorium pracują wykwalifikowani i doświadczeni inzynierowie, współpracujący  z dziesiecioosobowym zespołem projektantów. Innowacje na bieżąco poddawane są rygorystycznym testom
mechanicznym i hydraulicznym. Ciagła kontrola jakości zapewnia Państwu długotrwałe użytkowanie i wysoką jakość naszych produktów.

Polska

W Polsce firma Techneau jest obecna od ponad dwudziestu lat . Nasza główna siedziba i centrum logistyczne mieści się w Jedliczach k. Zgierza. Większość produktów typowych – w tym separatory polietylenowe ropopochodne oraz tłuszczu dostarczamy w ciągu 48 godzin .