AKTUALNOŚCI

DECANTEAU - DEKANTER CZĄSTEK STAŁYCH

Decanteau - dekanter cząstek stałych

NOWOŚĆ

DECANTEAU – Pionowy polietylenowy dekanter cząstek stałych.

  • posiada znak CE
  • zgodny z EN 858
  • separacja pyłu węglowego,
  • wszędzie tam, gdzie konieczne jest odseparowanie osadu od wody
  • wysoce skuteczny do oddzielania szlamu, a tym samym także metali ciężkich z cząstek o wielkości 5 μm
  • Wygodny montaż

 

Y1AGA5A 60/600l/s

Przebudowa kanalizacji przy ul. Witosa w Sulęcinie . Stalowy separator ropopochodny z by-passem .

Separatory stalowe Techneau

ET 50000B – zbiornik retencyjny o poj. 50 000L

Polietylenowy zbiornik retencyjny wody deszczowej – ET 50000B o pojemności 50 000 L, zainstalowany w terenie zielonym w jednej warszawskich parafii.Zbiornik gromadzi wodę deszczową z dachu budynków oraz z separatora substancji ropopochodnych.

Separatory Techneau w systemie kanalizacji deszczowej w Ostrowie Wlkp.

Dwa separatory stalowe typu U2 , każdy o przepływie 500l/s zostały zainstalowane na wylocie kanalizacji deszczowej przy ul. Reymonta w Ostrowie Wielkopolskim. Wraz z komorą rozdzielczą oraz centralnym by-passem stanowić będą część rozwiązania regulacji podczyszczania wód deszczowych tzw.Strugi Ostrowskiej .

Techneau partnerem portu w Calais

Firma BOUYGUES Travaux Publics jako główny wykonawca rozbudowy portu w Calais, jest odpowiedzialna za projekt wymagający zaawansowanych technologii w zarządzaniu odpływem wody.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu inżynierów TECHNEAU zastosowane rozwiązanie pozwoliło portowi Calais pogodzić rozwój gospodarczy i ochronę środowiska. Dziewięć dekanterów odpowiadać będzie za miejscowe podczyszczanie basenu portowego.

Projekt obliczony na 5 lat , zgodnie z planem zostanie zakończony w 2021 roku.

NOWA SERIA SEPARATORÓW TŁUSZCZU – HGE

Seria separatorów tłuszczu HG10_E została zaprojektowana i wykonana specjalnie do instalacji naziemnych.Separator tłuszczu typu HG10_E  jest przeznaczony do separowania tłuszczu oraz części stałych  ze ścieków gastronomicznych  w przemyśle spożywczym i restauracjach.

Jego całkowita szerokość jest mniejsza niż 800 mm i umożliwia przejście na klatkę schodową i ułatwia jej instalację w istniejącej piwnicy.

Dostępne w wielkościach 2 oraz 4 wyposażone w instalację do opróżniania. Separatory serii HG posiadają znak CE oraz są zgodne z normą PL EN 1825-1.

KARTY TECHNICZNE

HG05E

HG10E

Ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej